konfiguracja

Dotykacka

Dotykačka jest nowoczesnym, łatwym w obsłudze, funkcjonalnym i współpracującym  z drukarkami fiskalnymi online systemem kasowym stworzonym z myślą o małych i średnich firmach  prowadzących bary, restauracje, sklepy, kioski, hotele, pensjonaty, oraz świadczących różnorodne usługi. Działa na platformie Android, prosty w instalacji, łatwy w obsłudze, niezawodny w pracy. Oferuje wsparcie techniczne oraz dostęp do szczegółowej instrukcji. System działa bez problemu nawet podczas przerwy w dostępie do internetu. Dzięki integracji z chmurą obliczeniową, umożliwia zdalne zarządzanie, kontrolę pracy oraz generowanie szczegółowych raportów z dowolnego miejsca.

Najważniejsze cechy systemu kasowego Dotykačka

  • mobilny kelner
  • system rezerwacji
  • parkowanie rachunków
  • tworzenie szczegółowych zestawień, analiz i raportów
  • zdalne zarządzanie i kontrola poziomów dostępu użytkowników
  • bezproblemowa współpraca z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak terminale płatnicze, czytniki kodów, wagi, drukarki fiskalne, czytniki czipów, itp

Kasy gastronomiczne NEXT i ONE to przemysłowe tablety z funkcjonalnym oprogramowaniem i drukarką fiskalną online, idealny do Twojej gastronomii. Funkcjonalność NEXT i ONE możesz łatwo poszerzyć o webowy system NoviCloud, w którym wszystko masz pod kontrolą z każdego miejsca na świecie. Towary, ceny, magazyny, kontrahenci, rozrachunki, faktury a przede wszystkim przejrzyste raporty i genialnie funkcjonalny system lojalnościowy gotowy do wdrożenia w Twojej gastronomii.

LOGOWANIE KARTĄ
Łatwe logowanie kartą kelnerską i automatyczne wylogowywanie
PANELE PRZYCISKÓW
Aż 180 dowolnie konfigurowalnych przycisków na 6 panelach
RACHUNKI OTWARTE
Dowolna liczba otwartych rachunków do każdego stolika
OBSŁUGA STOLIKÓW
Dowolna liczba i łatwa obsługa stolików
ZAMÓWIENIA KUCHENNE
Wydruki na drukarkach zewnętrznych, auto-numeracja, opisy
DZIELENIE RACHUNKÓW
Prosty podział rachunku otwartego na dowolną ilość rachunków do zapłaty
ATRYBUTY GASTRONOMICZNE
Dodatkowe opisy towarów zamawianych na kuchni
ZESTAWY GASTRONOMICZNE
Łatwe konfigurowanie zestawów np. obiadowych
NIP Z GUS
Wprowadzenie NIP na paragon, dane kontrahentów pobierane z GUS, kontrola aktywności VAT z białą listą
FAKTURY VAT
Fiskalne i do paragonu oraz gastronomiczne
Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc. SOGA to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie szybka i sprawna obsługa Klienta jest najwyższym priorytetem. Intuicyjność obsługi w połączeniu z nowoczesnym interfejsem zapewniają najwyższa ergonomie i wygodę pracy. System został zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić prace na ekranie dotykowym i dlatego został wyposażony w odpowiednio duże przyciski zapewniające wygodę i przyspieszenie obsługi Klienta. Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem. Elastyczna konstrukcja programu zapewnia zarządzającemu systemem dowolność sposobu konfiguracji, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budowę wygodnego menu. SOGA jako system modułowy daje możliwość wyboru i swobodnej konfiguracji. Nie musisz już kupować ogromu funkcji nieprzydatnych w Twoim lokalu. Zapłać wyłącznie za to czego rzeczywiście potrzebujesz.
Zaproponuj swoim klientom rozszerzenia funkcjonalne do programów InsERT w promocyjnej cenie, które pozwolą m.in. usprawnić sprzedaż, powiększyć firmowy zespół oraz dotrzeć z ofertą do większej liczby osób.