Create toggleable notifications that fade out automatically.MACBIT

Wykonujemy poniższe usługi dotyczące serwisowania laptopów
Wymiana matryc (ekranu)
Stłuczona matryca lub "rozlana" kwalifikuje się jedynie do wymiany. Poza mechanicznymi uszkodzeniami matrycy, może wystąpić też problem z podświetleniem matrycy, którego wynikiem jest brak obrazu na ekranie mimo poprawnego uruchomienia sie laptopa Podstawowe modele matryc posiadamy w magazynie, i w przypadku decyzji o wymianie czas wykonania takiej usługi to 1 lub 2 dni. Nietypowe matryce są zamawiane, i czas takiej naprawy to około 1 tygodnia..
Naprawa lub wymiana uszkodzonych gniazd połączeniowych
Po dłuższym okresie użytkowania sprzętu, bądź też nieuwagi występują bardzo często uszkodzenia gniazd połączeniowych.
Wymiana klawiatur
Klawiatura jest tym elementem, który jest szczególnie narażony na usterki w poprawnym funkcjonowaniu.
Wymiana baterii
Baterie mają niestety określony czas swojej żywotności, a czas podtrzymywania zasilania nieustannie się skraca.
Odzyskiwanie i archiwizacja danych
W wielu przypadkach jest możliwość odzyskania utraconych zapisów z dysków twardych, jak i kart pamięci, czy pendrive'ów.

SERWIS LAPTOPÓW, TABLETÓW

Serwis wymiana matryc min

Stłuczona matryca lub "rozlana" kwalifikuje się jedynie do wymiany. Poza mechanicznymi uszkodzeniami matrycy, może wystąpić też problem z podświetleniem matrycy, którego wynikiem jest  brak obrazu na ekranie mimo poprawnego uruchomienia sie laptopa.

Podstawowe modele matryc posiadamy w magazynie, i w przypadku decyzji o wymianie czas wykonania takiej usługi to 1 lub 2 dni. Nietypowe matryce są zamawiane, i czas takiej naprawy to około 1 tygodnia.

serwis komputerow min

Naprawa lub wymiana uszkodzonych gniazd połączeniowych

W większości przypadków z naprawą lub wymianą gniazd nie ma większych problemów, pod warunkiem braku uszkodzeń ścieżek drukowanych. Jest jednakże czasochłonne z powodu konieczności demontażu płyty głównej.

wykonujemy naprawę lub wymianę

  • Jezeli poruszanie kablem powoduje przerwy w zasilaniu laptopa, lub całkiem brak zasilania, usterką powodującą tego typu zachowanie w większości przypadków jest uszkodzenie gniazda zasilajacego.
  • Uszkodzenia gniazd HDMI, VGA czy DP (Dysplay Port) występują bardzo sporadycznie, najczęściej przez mechaniczne uszkodzenie na przykład szarpnięciem podłączonego do gniazda kabla, bądź wkładaniem kabla z niewłaściwą wtyczką. Wynikiem uszkodzenia tego gniazda jest brak obrazu na podłączonym urządzeniu, bądź jego zaniki.
  • Uszkodzenia gniazd audio, to dość powszechna usterka, w starszych laptopach normalne zużycie poprzez częste podłączanie, tak jak i przy uszkodzeniu innych gniazd często dochodzi do mechanicznego uszkodzenia na przykład poprzez szarpnięcie podłączonym do gniazda kabla, bądź wkładaniem kabla z niewłaściwą wtyczką. Wynikiem uszkodzenia tego gniazda jest brak dźwięku na podłączonym urządzeniu, bądź jego zaniki.
  • Gniazda USB, jako najczęściej, poza gniazdami zasilania, używanymi złączami wymieniane są dość powszechnie. Z uwagi na swoją konstrukcję o uszkodzenie nie jest trudno, a z upływem czasu, występuje ich normalne zużycie poprzez częste podłączanie. Podłączanie urządzeń do uszkodzonego gniazda może spowodować ich uszkodzenie, jak i płyty głównej laptopa.
  • Uszkodzenia gniazd sieciowych RJ45 ) rzadko występują. Najczęściej przez mechaniczne uszkodzenie na przykład szarpnięciem podłączonego do gniazda kabla, bądź wkładaniem kabla z niewłaściwą wtyczką. Wynikiem uszkodzenia tego gniazda jest brak komunikacji sieciowej, bądź jej zaniki.
  • Uszkodzenia gniazd czytnika kart pamięci, spotyka się sporadycznie. Przede wszystkim z powodu siłowego wkładania kart w niewłaściwym położeniu. Wynikiem uszkodzenia tego gniazda jest brak możliwości odczytu zawartości kart pamięci, i niebezpieczeństwo ich uszkodzenia.