Novitus BONO Online

 • Drukarka fiskalna BONO Online to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie z przeznaczeniem dla małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Cechy użytkowe drukarki (np. mechanizm drukujący "wrzuć i pracuj", drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, wielowalutowość), jej parametry oraz zastosowane sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność, plasują BONO Online pośród drukarek o najwyższym standardzie.

  DRUKARKA BONO ONLINE W SKRÓCIE:
  • Komunikacja z CRK za pomocą Ethernet oraz WLAN (opcja)
  • 1 000 000 towarów w bazie
  • 7 stawek PTU do zaprogramowania
  • 40 znaków do precyzyjnego opisu towaru + 3 dodatkowe linie po 40 znaków
  • Obsługa waluty Euro i wielowalutowość
  • Nielimitowana ilość kasjerów na drukarce
  • Procesor 524 MHz
  • 256 MB pamięci RAM
  • 4.096 MB pamięci flash
  • System operacyjny LINUX
  • 2 wyświetlacze LCD - 132x32 pxl. dla klienta i 132x64 pxl. dla kasjera
  • 1024 grafik do zaprogramowania
  • Łączność 2x RS232, 1x Ethernet, 1x USB Host, 1x USB Device, moduł Wi-Fi (opcja), moduł GSM (opcja), moduł BT (opcja).
  • Protokół komunikacyjny Novitus, Novitus zgodny, XML
  • Wbudowany serwer WWW

  NOWOCZESNOŚĆ KOPII ONLINE

  Magazynowanie kopii paragonów na nośniku danych to przeszłość. Dzięki elektronicznej kopii paragony są systematycznie przesyłane do CRK i użytkownik nie musi się martwić o ich przechowywanie. Kopia zapisywana jest także w lokalnej pamięci chronionej urządzenia. Dostęp do zapisanych danych jest bardzo prosty – użytkownik ma stały dostęp do jego pamięci chronionej poprzez aplikację i może je swobodnie odczytywać.

  WYGODNA WSPÓŁPRACA Z  INNYMI URZĄDZENIAMI

  Drukarka wspiera akceptację kart płatniczych, jest możliwa współpraca z pinpadem, oraz systemami lojalnościowymi i doładowania pre-paid, a potwierdzenia płatności kartą, lojalnościowe lub zakupu pre-paid’a drukowane są na mechanizmie drukarki fiskalnej.

  WYGODA PRZEDE WSZYSTKIM

  Szybka wymiana papieru w mechanizmie drukującym to podstawa. Zastosowanie mechanizmu drukującego typu „clamshell” powoduje, że ta operacja jest bardzo łatwa, odbywa się na zasadzie: „wrzuć i pracuj”. Ten wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy SEIKO, bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty i faktury VAT. Program pracy drukarki inteligentnie zarządza „zagęszczaniem” wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.

  Precyzyjna klawiatura drukarki jest podświetlana niebieskimi diodami, dzięki czemu jej obsługa jest bardzo łatwa i przyjemna. Klawisz nawigacyjny pomaga w poruszaniu się po rozbudowanym menu drukarki.

  Drukarka posiada bardzo szeroką gamę wydruków niefiskalnych, które można wykorzystać do drukowania potwierdzeń, zestawień i innych dokumentów, koniecznych do funkcjonowania sklepu / firmy bez konieczności stosowania dodatkowych drukarek. Dzięki modyfikacjom wielkości czcionek można drukować także duże kody cyfrowe i literowe, czytelne z dużej odległości.

  WSZECHSTRONNOŚĆ KOMUNIKACJI

  Drukarka komunikuje się z komputerem poprzez  tradycyjne złącze USB oraz RS232 lub nowoczesnego złącza sieciowego LAN, za pomocą najbardziej popularnego protokołu komunikacyjnego w Polsce. W drukarce BONO Online zaimplementowano protokół komunikacyjny Novitus XML znacznie ułatwiający komunikację z webowymi systemami sprzedaży. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 40 znaków alfanumerycznych, na jednym paragonie można wydrukować nawet do 255 pozycji sprzedaży. Dodatkowo drukarkę BONO Online można doposażyć w moduły: WLAN, Bluetooth oraz GSM. Pamiętaj, że twoje dane są chronione poprzez moduł szyfrujący TPM oraz dwustronną autentykację podczas komunikacji sieciowej.

  ZARZĄDZAJ ZDALNIE - KONFIGURACJA I DIAGNOSTYKA Z DOWLONEGO MIEJSCA W KAŻDEJ CHWILI.

  Możesz teraz zdalnie monitorować urządzenie o ile jest podłączone do sieci. Zdalna komunikacja umożliwia również przeglądanie zawartości kopii elektronicznej, diagnostykę urządzenia, konfigurację ustawień lub szybkie zablokowanie dostępu.

  Dzięki zastosowaniu portów wirtualnych: PC i PC2 drukarka pozwala na sprzęgnięcie ze sobą różnych aplikacji, bez konieczności wykonywania w nich jakichkolwiek przeróbek. Jedna aplikacja (np. program sprzedaży) wysyła paragony poprzez port PC, a druga (np. system monitorujący albo system lojalnościowy) może je odczytywać z portu PC2. Istnieje możliwość zdefiniowania obu tych portów tak, aby drukarka była podłączona jednym kablem sieciowym do sieci komputerowej lub bezpośrednio do komputera jednym kablem USB.

  DUŻY I PRZEJRZYSTY WYŚWIETLACZ

  Drukarka wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze graficzne. Wyświetlacz operatora ma 132 x 32 piksele a wyświetlacz klienta 132 x 64 piksele. Na wyświetlaczach tych drukarka bardzo dokładnie informuje kasjera o pracy drukarki, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.

 • drukarka online Tak
  kopia elektroniczna Tak
  wyświetlacz operatora LCD, graficzny, 132x32 px, 4 linie po 24 znaki, niebieskie podświetlenie
  logo graficzne Tak
  obcinacz paragonów Nie
  ilość znaków nazwy towaru 40
  baza towarowa 1 000 000
  ilość raportów dobowych 1830
  NIP nabywcy na paragonach Tak
  szerokość papieru 57 mm
  długość papieru 60 m
  wyświetlacz klienta LCD, graficzny, 132x64 px, 8 linii po 24 znaki, niebieskie podświetlenie
  szerokość 146 mm
  głębokość 215 mm
  wysokość 190 mm
  szybkość wydruku 14 linii/s
  współpraca z szufladą tak (6,12,24 V)
  interfejsy komunikacyjne USB typ B, LAN RJ45 Ethernet, RS232 RJ45 2 szt., Szuflada RJ12, Wifi (opcja), Bluetooth (opcja)
  waga 1,75 kg
 • Modem Huawei E3531 3G USB dongle

  huwawei e3531 min

  Modem 3G do zewnętrznego portu USB kas i drukarek fiskalnych online Novi

  Cena netto: 
  120,00

  Moduł Bluetooth v4.0 Class II Gembird nano USB do Deon LAN E / Next

  modu bluetooth v4

  Bezprzewodowy moduł Bluetooth v 4.0 Class II do bezprzewodowej komunikac

  Cena netto: 
  29,90 zł

  Moduł Wi-Fi Tp-Link TL-WN725N do Deon LAN E / Next / kas i drukarek Online

  tp link 0 min

  Bezprzewodowa nano karta sieciowa USB standard N, 150Mb/s.

  Cena netto: 
  35,00

  Szuflada duża

  szyflada duza min

  Szuflada EC-410, występuje w wersjach do: 

  Cena netto: 
  250,00 zł

  Szuflada typu Flip-Top

  16 0 min

  Szuflada otwierana „do góry”.

  Cena netto: 
  450,00 zł

  TP-Link UE200 Ethernet USB 2.0 adapter

  tp link ue200 usb 20 to 100mbps ethernet network adapter min

  Karta sieciowa Ethernet 100Mb/s do USB 2.0.