Posnet THERMAL A XL

  • Przedstawiamy nowy model drukarki Thermal - XL2. To kolejna wersja kultowej drukarki XL z linii Thermal, która od lat wśród klientów cieszy się największą popularnością. Przedstawiana nowość ma do zaoferowania trzy calowy mechanizm drukujący do papieru o szerokości 80 mm, duży wyświetlacz mieszczący 4 linie po 20 znaków a także możliwość pracy w pionie i poziomie. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na wyjątkowo łatwe i ergonomiczne zaaranżowanie dowolnego stanowiska kasowego.

   Drukarka może wydrukować standardowe kody kreskowe (np. Code 128) z dowolną informacją (np. numer systemowy), co ułatwia identyfikację transakcji w systemie (np. w celu wystawienia zwrotu lub faktury). Kody 2D (dwuwymiarowe) mogą być drukowane w stopce paragonu lub faktury. Jest to doskonała forma prowadzenia działań marketingowych (np. kupony rabatowe, link do strony z promocją itp.) Drukarka obsługuje kody 2D: QR Code, Aztec, Data Matrix, PDF417.

  • Drukarki fiskalne Thermal

   Rodzina drukarek Posnet Thermal jest obecna na rynku od prawie dwudziestu lat, skutecznie powiększjąc grono zadowolonych klientów. Linia Thermal łączy w sobie sprawdzone rozwiązania z nowoczesnymi funkcjami i designem. Zastosowanie unikatowych rozwiązań technologicznych sprawia, że są to jedne z najczęściej wybieranych drukarek fiskalnych przez największe sieci sprzedaży w Polsce.

   Podwieszany wyświetlacz- nowość!

   Wykorzystaj możliwości, jakie daje wersja drukarki Thermal XL2 z podwieszanym wyświetlaczem. Takie rozwiązanie zapewnia swobodną aranżację punktu sprzedaży oszczędzając miejsce, jakie musimy przeznaczyć na ustawienie drukarki ze standardowym wyświetlaczem.

  • Kopia elektroniczna paragonu

   Urządzenie posiada kopię elektroniczną paragonów. Zastosowanie takiego rozwiązania między innymi: zmniejsza zużycie papieru, ułatwia archiwizację i odtworzenie dowolnego paragonu lub raportu dobowego z zawartości karty. Karta SD o pojemności 4GB jest w stanie zmieścić około 4 mln paragonów.

   Superformatka, wydruki niefiskalne

   Drukarka Thermal XL2 posiada szeroką gamę formatek umożliwiających generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Superformatka to możliwość drukowania kuponów rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM, warunków użytkowania, promocji czy informacji z systemów lojalnościowych.

  • Złącza komunikacyjne

   Komunikacja przez Ethernet z równoczesną obsługą kilku usług na różnych portach TCP. Takie rozwiązanie umożliwia jednoczesną pracę z systemem sprzedażowym, odczyt kopii elektronicznej i komunikację z systemem wideomonitoringu.

   Ponadto funkcja tunelowania portów COM umożliwia podłączenie do drukarki dodatkowych urządzeń - skanera kodów kreskowych, wagi czy dodatkowego wyświetlacza, które obsługiwane są przez program sprzedażowy.

   Możliwe jest również podłączenie szuflady (napięcia to 6,12,18 lub 24V) RJ12.

 • drukarka online Nie
  kopia elektroniczna Tak
  wyświetlacz operatora wspólny z wyświetlaczem klienta
  logo graficzne Tak
  obcinacz paragonów Tak
  ilość znaków nazwy towaru 40 lub 56 w zależności od szerokości papieru
  baza towarowa 250 000
  ilość raportów dobowych 1830
  NIP nabywcy na paragonach Tak
  szerokość papieru 57mm lub 80 mm
  długość papieru 100 m
  wyświetlacz klienta LCD, 4 linie po 20 znaków, niebieskie podświetlenie
  szerokość 158 mm
  głębokość 232 mm
  wysokość 242 mm
  szybkość wydruku 47 linii/s
  współpraca z szufladą tak (6,12,18,24 V)
  interfejsy komunikacyjne USB typ B, LAN RJ45 Ethernet, RS232 RJ45, Szuflada RJ12
  waga 2,6 kg